קידום אתרים

קידום אתרי אינטרנט הוא שם כולל לכל אותן פעולות שאמורות לגרום לאתר שלכם לבלוט מעל כל האתרים האחרים ולהופיע בראש תוצאות החיפוש של גוגל. למרות שגוגל מציג אלפי אתרים שונים בכל פעם שאתם מחפשים בו, רוב הגולשים לא יטרחו להמשיך אל מעבר לעמוד הראשון, ולכן חשוב כל כך שהאתר שלכם יהיה בעשירייה הראשונה.

קידום אתר יעיל נעשה בכמה שלבים לפי סדר שיש להקפיד עליו : חקר מילות מפתח, התאמת דפי האתר למילות המפתח שנבחרו , ולבסוף חיזוק האתר באמצעות אתרים אחרים ברשת.

חקר מילות מפתח

בשלב הראשון אנו יושבים עם הלקוח ובונים ביחד איתו רשימה של מילים רלוונטיות לתחום העיסוק שלו. למשל, אדריכלי נוף שמעדיפים לעבוד על פרויקטים קטנים, אולי ירצו להתמקד במילה "עיצוב גינות קטנות". לאחר מכן, התפקיד שלנו הוא לבדוק אילו מבין המילים שנבחרו יהיו האפקטיביות ביותר ויביאו לאתר הכי הרבה כניסות.

בשלב הבא אנחנו מתאימים את דפי האתר למילות המפתח שנבחרו, אם באמצעות שינוי הכותרות והתיאורים של העמודים השונים ואם באמצעות עיבוי ושיפור התכנים הקיימים בהם.

חיזוק האתר

חיזוק האתר מבחוץ הוא השלב הארוך ביותר ובמהלכו בונים לאתר "פרופיל קישורים" כך שכמה שיותר אתרים איכותיים ומהימנים יצביעו עליו. זהו גם השלב בו נבחנת מידת המקצועיות והאתיות של חברת קידום האתרים. אנחנו בשו.ל.א אינטראקטיב מקפידים על קידום אתי ובניית הקישורים בקצב מדורג וזהיר. חברות אחרות נוטות ליצור אלפי קישורים לא איכותיים בזמן קצר וכך מסכנות את אתר האינטרנט שעלול להיות מדורג במקום נמוך יותר אם הוא נחשד בביצוע פעולות אגרסיביות מדי.

קידום אתרים שוטף

קידום אתר היא משימה שלא בהכרח נגמרת לאחר חודש, חודשיים או אפילו שנה. המתחרים לא יושבים בשקט וגם מנועי החיפוש נוטים לשנות את הפרמטרים לפיהם הם קובעים את מיקום האתרים כמעט כל יום. אנו יודעים זאת, ולכן מבצעים את כל פעולות הקידום המשלימות על מנת לשמור על הדירוגים הנוכחיים של האתר . לפיכך, אצלנו תוכלו להיות רגועים ולדעת שהאתר שלכם ממשיך להיות מתוחזק ומקודם לאורך כל תקופת השרות.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

לכבוד שו.ל.א אינטראקטיב

הנדון: מכתב תודה לאבישי

אבישי, רצינו לומר לך תודה על האתר המדהים שבנית עבורנו ועל התמיכה שהענקת לנו לאורך כל הדרך!
עבדנו לפני כן עם מספר בוני אתרים שלא היינו מרוצים מעבודתם ומאז שבנית לנו את האתר מחדש,
אנחנו מקבלים  הרבה יותר פניות.
תודה לך על הסבלנות אין קץ, על האכפתיות, על המסירות וכמובן על המקצועיות הרבה שהפגנתה לאורך כל הדרך.

אין ספק שאמליץ בחום לכל אחד שירצה לבנות אתר, לפנות אך ורק אליך!

תודה רבה,

גדי - גבינות מהלב

שו.ל.א אינטראקטיב ©