פיתוח מערכות אינטראנטיות

מערכת אינטראנט היא בעצם מערכת דמוית אינטרנט, אך בשונה מאתרי אינטרנט רגילים, היא מהווה בעצם מערכת סגורה שרק למשתמשים מסוימים יש אליה גישה, כאשר בדרך כלל מדובר בארגונים או גופים גדולים. אחד הגופים הגדולים ביותר העושה שימוש במערכת כזו בארץ הוא צה"ל, לו יש מספר מערכות נפרדות לפי החיילות השונים.

מכיוון שמערכת אינטראנט בנויה על פי אותם פרוטוקולים של רשת האינטרנט הרגילה, הרי שהשימוש בה אינו שונה כמעט מגלישה רגילה ברשת. לעיתים חלק מהרשת כמו למשל תיבות דואר אלקטרוני חשוף לרשת האינטרנט הרגילה, ובמקרה זה יש לנקוט אמצעי אבטחה נאותים (בדרך כלל שימוש בחומות אש , Firewall).

הקמת פורטל ארגוני המתאים לצרכי הארגון

פיתוח מערכת אינטרנט בחברתנו או חברות אחרות, בדרך כלל מתמקד ביצירת הפורטל הארגוני, שהוא בעצם שער הכניסה אל הארגון וכולל גישה אל כל הפעולות החשובות לארגון ועובדיו. הפורטל הארגוני אמור לספק לעובדים אפשרות ליצירת מסמכים , שליחת דואר אלקטרוני זה אל זה, קביעת פגישות, אירועים וכדומה.

בנוסף לפעולות הרגילות, פורטל ארגוני צריך לכלול גם דרישות ספציפיות לפי תחום העניין של הארגון. למשל, במערכת אינטראנט של דואר, צריכה להיות גישה לחשבונות הבנק של הלקוחות, אבל אין טעם במערכת מלאי פיזית. לעומת זאת, במערכת אינטראנט של ספק גדול, חייבת להיות מערכת פיקוח על המלאי וההזמנות השונות.

מדוע יש צורך בחברה מקצועית להקמת מערכת אינטראנט?

מעבר לצורך ביצירה ואפיון של פורטל ארגוני מותאם אישית, הקמת מערכת אינטראנט דורשת גם לא מעט עבודה טכנית, החל מהתקנת מערכת הפעלה מתאימה בשרת המרכזי, ועד לחיבור כל המחשבים ברשת הפנים הארגונית אליו. בנוסף, יש להגדיר הרשאות למשתמשים השונים ולספק את כל תקני האבטחה הנדרשים. גם למערכות אינטראנט פופולאריות כמו למשל SharePoint של מיקרוסופט, יש דרישות מיוחדות, ובמקרה של SP, שימוש במערכת הפעלה מורכבת יחסית ממשפחת Windows Server.

הקמת מערכת אינטראנט בשו.ל.א אינטראקטיב, מספקת לכם את כל השירותים האלו , ובעיקר, שקט נפשי וביטחון שהארגון שלכם יפיק מן המערכת הזו את המיטב.

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

לכבוד שו.ל.א אינטראקטיב

הנדון: מכתב תודה לאבישי

אבישי, רצינו לומר לך תודה על האתר המדהים שבנית עבורנו ועל התמיכה שהענקת לנו לאורך כל הדרך!
עבדנו לפני כן עם מספר בוני אתרים שלא היינו מרוצים מעבודתם ומאז שבנית לנו את האתר מחדש,
אנחנו מקבלים  הרבה יותר פניות.
תודה לך על הסבלנות אין קץ, על האכפתיות, על המסירות וכמובן על המקצועיות הרבה שהפגנתה לאורך כל הדרך.

אין ספק שאמליץ בחום לכל אחד שירצה לבנות אתר, לפנות אך ורק אליך!

תודה רבה,

גדי - גבינות מהלב

שו.ל.א אינטראקטיב ©