פיתוח אפליקציות

ככל שחיבור האינטרנט של הגולש הממוצע הולך ונעשה מהיר יותר, כך גם יותר ויותר אתרים אינם מסתפקים בהצגת מידע סטטי, אלא מציגים בפני הגולש אפליקציות של ממש כדוגמת אלו שמוכרות מהטלפונים הסלולריים.

אם ניקח למשל אתר כמו פייסבוק, הרי שנוכל למצוא בו מספר אפליקציות שכולן ביחד יוצרות את המכלול שאנחנו מכירים בתור "רשת חברתית". בין יתר האפליקציות של פייסבוק, נוכל למנות את אלו:

  • אפליקציה שמאפשרת לנו לצפות ברשימת חברים , לבקש מהם חברות ולשלוח להם הודעות.
  • אפליקציית צ'אט שמאפשרת לשלוח הודעות בזמן אמת ולראות אילו מן החברים שלנו מחוברים.
  • גם משחקים כמו למשל פוקר או פארמוויל הם למעשה אפליקציות הרצות בתוך פייסבוק ומטרתן לבדר.

כמובן שלא כל האתרים הם מורכבים כמו פייסבוק, אבל גם אתרים צנועים יותר זקוקים לאפליקציות כדוגמת מחשבוני משקל ומשכנתאות, צ'אט עם נציג מכירות , לוח מודעות, גלריית תמונות וכדומה. למעשה, אפשר להגיד כי כל עמוד שאינו סטטי ומאפשר לגולש לבצע עימו אינטראקציה ולהציג סוגים שונים של מידע הוא סוג של אפליקציה.

אם נחזור לאפליקציות המיועדות לטלפונים חכמים, הרי שכיום כמעט כל אתר זקוק לאפליקציה כזו, וזאת מהסיבה שאפליקציה הופכת את הניווט באתר לנוח יותר ולא תלויה בסוג הדפדפן או מערכת ההפעלה הנמצאים על הטלפון החכם. בנוסף, אפשר לבחור מה בדיוק להציג באפליקציה ולא חייבים ליצור העתק מושלם של האתר המקורי. כיום ניתן לפתח אפליקציות אתרים עבור אייפון, טלפונים מבוססי אנדרואיד, טלפונים של נוקיה ודגמים פופולאריים נוספים.

לסיכום, האפליקציות עוזרות לנו להפוך את האתר למושך ובעיקר אינטראקטיבי יותר, וכך גורמות לגולשים להישאר בו זמן רב. אם האפליקציה ייחודית לאתר שלנו ולא משתמשת בקוד מוכן מראש, הרי שערכה אף עולה והופך את האתר למיוחד במינו.

פיתוח אפליקציות בשו.ל.א אינטראקטיב

מחלקת פיתוח האפליקציות בשו.ל.א אינטראקטיב מונה את טובי המפתחים בתחום אשר יוכלו לעזור לכם לבנות אפליקציה שמתאימה בדיוק לדרישות האתר שלכם. ביחד עמכם, נאפיין את האפליקציה המדויקת כך שתתאים בדיוק לדרישות אותה היא אמורה לבצע בתוך האתר.

בהקשר זה, חשוב להבין כי בניגוד לפיתוח של אתר אינטרנט רגיל, פיתוח של אפליקציה דומה יותר לפיתוח תוכנה והוא גם נעשה באמצעות שפות תכנות מיוחדות לאינטרנט. מסיבה זו, אם האפליקציה לא בנויה כמו שצריך, היא עלולה להחזיר הודעות שגיאה או לגרום לעמוד האינטרנט להציג מידע שגוי.

אנו כמובן עושים את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לוודא כי האפליקציות שלנו יציבות ומתפקדות כראוי, ואנו בטוחים שתהיו מרוצים מן התוצאה.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

כמה מילים על אבישי וחברת V-HOST
לאחר כמה פרויקטים משותפים אני יכול להגיד בביטחון רב שעשיתי בחירה מצויינת,
אם זה בגלל המקצועיות ברמה גבוהה מאוד, מהירות ביצוע ותגובה מידיים
או השירות המדהים והיחס אישי, מעל לכל ציפיותיי ובוודאי הרבה מעבר למה ששילמתי בעבורו.
כבר המלצתי בחום למכריי וללקוחותיי להשתמש בשירותיו של אבישי וכולם חזרו להודות לי.
אז נשאר לי להמליץ גם לך :)

ניר בר אב, מנכ"ל אולפני ארט וסמנכ"ל שיווק אלמוג יזמות והפקות

שו.ל.א אינטראקטיב ©