עיצוב אתר

אנשים רבים נוטים לראות בעיצוב אתר אינטרנט אלמנט משני שחשיבתו קטנה יותר מזו של התוכן ("התוכן הוא המלך"), אך האמת היא שככל שהטכנולוגיה מתקדמת יותר ורוחב הפס של החיבור לאינטרנט עולה, כך הציפייה היא שאתר אינטרנט יהיה כמה שיותר מרשים ובעיקר אסתטי ונוח לשימוש.

לפיכך, תפקידה של חברה לעיצוב אתרים כדוגמת שו.ל.א אינטראקטיב הוא לבנות את העיצוב האפקטיבי והמאוזן ביותר לאתר. מצד אחד, אסור שהאתר יהיה עמוס ומסורבל מדי, אך עדיין יש לבנות אתר שירשים את המשתמש ויגרום לו לרצות להיכנס לדפים נוספים לאחר הצפייה בעמוד הבית, או לבקר באתר שוב ביום אחר. חווית השימוש של הגולש והעיצוב הגרפי הם שני צדדים של אותו המטבע וחברת עיצוב מקצועית ובעלת ניסיון, לא יכולה להרשות לעצמה להפריד ביניהם.

התאמת העיצוב גם לאופי האתר

כאשר אנחנו מייעצים ללקוחות שלנו לגבי עיצוב האתר שלהם במסגרת בניית אתר מן היסוד או שיפור אתר קיים, אנחנו דואגים להתאים את עיצוב האתר לאופיו. לדוגמה, אתר המיועד לחברת הייטק או סטארט- אפ , צריך להקרין חזות נוקשה מעט ולהשתמש בצבעים כהים או מנוגדים זה לזה ובתוספת מספר מועט יחסית של תפריטים. לעומת זאת, אתר קהילות או אתר חברתי בדרך כלל יציג צבעים בהירים יותר ומגוון התפריטים בו יהיו גדול יחסית , וזאת על מנת לאפשר לגולשים להשתמש בכל האפשרויות שהוא מציע ובעיקר להגיע אליהן בקלות.

מתחת למכסה המנוע, אסור שעיצוב האתר יגרום לו לעלות לאט מדי או יכביד על הדפדפן של הגולש. מכיוון שאנחנו בשו.ל.א אינטראקטיב עוסקים גם בקידוד ובניית אתרים, יש לנו את הידע הטכני הנדרש על מנת לדאוג לכך שעיצוב האתר לא יהיה בעוכריו ויפגע בחוויית השימוש בו.

עיצוב אתר מודולארי

למרות שמדובר במושג שנשמע מעט מפחיד, המשמעות של עיצוב מודולארי, הוא עיצוב שאפשר לשנות בו אלמנט אחד מבלי לפגוע באלמנטים האחרים, וזאת באמצעות פקודות עיצוב מיוחדות (בדרך כלל CSS). כל העיצובים אותם אנחנו מציעים ללקוחותינו הם עיצובים כאלו ולכן ניתן לתקן או לשפר אותם בקלות בעתיד לפי הצורך.

 

 

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

כמה מילים על אבישי וחברת V-HOST
לאחר כמה פרויקטים משותפים אני יכול להגיד בביטחון רב שעשיתי בחירה מצויינת,
אם זה בגלל המקצועיות ברמה גבוהה מאוד, מהירות ביצוע ותגובה מידיים
או השירות המדהים והיחס אישי, מעל לכל ציפיותיי ובוודאי הרבה מעבר למה ששילמתי בעבורו.
כבר המלצתי בחום למכריי וללקוחותיי להשתמש בשירותיו של אבישי וכולם חזרו להודות לי.
אז נשאר לי להמליץ גם לך :)

ניר בר אב, מנכ"ל אולפני ארט וסמנכ"ל שיווק אלמוג יזמות והפקות

שו.ל.א אינטראקטיב ©