חיתוך וקידוד HTML

קוד ה – HTML הוא הקוד שלמעשנו ממנו בנויים כל אתרי האינטרנט היום. במהלך עבודת קידוד וחיתוך של קוד HTML, יוצרים מקטעי קוד אשר אחראים להצגת אלמנטים מסוימים באתר כגון פסקות טקסט, טפסים, טבלאות, תמונות ועוד. מקודדים מקצועיים יודעים כיצד לקחת סקיצה של אתר הנמצאת בקובץ תמונה (בדרך כלל קובץ PSD של פוטושופ) ולהמיר אותה לקוד HTML תקני.

נא להכיר - HTML5

הגרסה המתקדמת ביותר של HTML נקראת HTML 5 , והיא מחליפה את HTML 4 . HTML 4 הוא אמנם תקן ותיק שהוכיח את עצמו כבר יותר מ – 10 שנים, אבל הוא תלוי בתוספות חיצוניות רבות ולכן מעמיס על הדפדפן. לעומת זאת, התקן החדש כמעט לא תלוי בתוספים חיצונים, ולכן הוא פותר את הבעיה הנפוצה של נגני וידאו או אפילו סרטוני פלאש שעובדים רק בחלק מן הדפדפנים. בעתיד הקרוב, כמעט כל האתרים יעברו ל – HTML 5 והאתרים הגדולים ברשת כמו גוגל ופייסבוק כבר מתחילים לעבור אליו בהדרגה ומכתיבים את הטון. העובדה שמדובר בתקן חופשי לשימוש חוסכת את התמלוגים היקרים אותם משלמים בדרך כלל לחברות התוכנה כגון אדובי, יצרנית תקן הפלאש המקורי.

השימושים השונים לקידוד HTML

אם במקרה שמעתם כי כיום רוב אתרי האינטרנט הם אתרים דינאמיים והקוד שלהם נוצר בצורה אוטומטית, אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע בכלל צריך עדיין להשתמש בקידוד HTML ידני כפי שאנחנו מציעים?! ובכן, התשובה היא שגם קוד שנוצר בצורה אוטומטית למחצה, כולל תבניות ומקטעי HTML שנכתבו בצורה ידנית. אם ניקח למשל טבלה פשוטה של נתונים אודות לקוחות, הרי שהיא מורכבת ממספר של תאים אותם חייבים ליצור באמצעות קידוד HTML בסיסי : שם פרטי, שם משפחה, כתובות, כמות הזמנות וכו'. את הקידוד הזה אפשר לשכפל באמצעות אלגוריתם, וכך ליצור עוד ועוד שורות בטבלה על סמך הקידוד הקיים.

דוגמה אחרת - דפי נחיתה : דפי נחיתה הם דפים שתפקידם למכור מוצר מסוים והם בעצם מהווים סוג של פליירים אינטרנטיים . במילים אחרות, לא מדובר באתר אינטרנט שלם, אלא בדף בודד. מסיבה זו, דפי נחיתה בדרך כלל לא קוראים נתונים מתוך מאגר, אלא מעוצבים בצורה ידנית לגמרי. ושוב, ממש כמו בדוגמה הקודמת, גם כאשר דף מתבסס על תבנית קיימת, מישהו היה צריך ליצור אותו באמצעות קידוד HTML. מעבר לכך, תמיד חייבים לבצע שינויים נוספים על מנת למתג ולבדל את דף הנחיתה החדש מאלו שקדמו לו.

למה לבחור דווקא בשירותי הקידוד שלנו?

קידוד HTML איכותי כפי שאנחנו מבצעים בשו.ל.א אינטראקטיב, הוא קידוד חסכוני במיוחד שלא מכיל תגים מיותרים המנפחים סתם את נפח העמוד שלא לצורך. בנוסף, קידוד כזה תומך בתקנים של איגוד האינטרנט העולמי ולכן נראה היטב על כל דפדפן, כולל דפדפנים עתידיים. גם כאשר אנחנו משתמשים במקטעי קוד שהשתמשנו בהם באוויר (פעולה הנקראת חיתוך), אנחנו מוודאים שהמקטע החדש מתיישב היטב בתוך התבנית החדשה ובעיצוב הקיים של הדף.

אתם מוזמנים להתרשם מעבודות הקידוד שלנו בגלריית האתרים

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

לכבוד שו.ל.א אינטראקטיב

הנדון: מכתב תודה לאבישי

אבישי, רצינו לומר לך תודה על האתר המדהים שבנית עבורנו ועל התמיכה שהענקת לנו לאורך כל הדרך!
עבדנו לפני כן עם מספר בוני אתרים שלא היינו מרוצים מעבודתם ומאז שבנית לנו את האתר מחדש,
אנחנו מקבלים  הרבה יותר פניות.
תודה לך על הסבלנות אין קץ, על האכפתיות, על המסירות וכמובן על המקצועיות הרבה שהפגנתה לאורך כל הדרך.

אין ספק שאמליץ בחום לכל אחד שירצה לבנות אתר, לפנות אך ורק אליך!

תודה רבה,

גדי - גבינות מהלב

שו.ל.א אינטראקטיב ©