דפי פייסבוק

תמיד כאשר שואלים אותנו מדוע כל אתר או עסק באינטרנט צריך גם נציגות בפייסבוק , אנחנו משיבים שפייסבוק היא סוג של אוטונומיה בתוך רשת האינטרנט הגדולה, אוטונומיה המונה יותר מ - 800 מיליון גולשים פוטנציאלים ומכאן גם נובע כוחה העצום. כיום הגולש הממוצע גולש בפייסבוק מספר שעות בשבוע ואינו מסתפק רק במנועי חיפוש או אינדקסים כדי להגיע לתכנים המעניינים אותו. אפשר ממש להגיד שכמו בפרסומת הישנה של דפי זהב, מי שלא נמצא בפייסבוק , פשוט לא קיים!

יתרון נוסף של דפי פייסבוק שהם מאפשרים ליצור קשר ישיר עם החברים שנרשמו אליהם (המכונים "אוהדים"), דבר שקשה הרבה יותר ליצור באתר אינטרנט , במיוחד כשהגולשים ממילא חולקים את הפרטים האישיים שלהם בפייסבוק.

מדוע פרופיל אישי לא מספיק?

שאלה נוספת ששואלים אותנו לעיתים קרובות היא מדוע לא ניתן להסתפק בפתיחת פרופיל אישי נוסף? יש להבין כי פייסבוק מקפידה מאוד על ההפרדה בין עמודי פייסבוק מסחריים או ייצוגים ובין פרופילים פרטיים. פרופיל פרטי יכול ליצור קבוצות דיון (קבוצות) וכן להיות חבר של עד 5000 אנשים נוספים. לעומת זאת, עמוד פייסבוק יכול לצבור מספר בלתי מוגבל של אוהדים, אך אינו יכול ליצור קשר ישיר עם גולשים פרטיים או קבוצות. יתר על כך , מי שמנסה ליצור יותר מפרופיל אישי אחד, מסתכן בסגירת החשבון שלו , אך הוא יכול לפתוח מספר בלתי מוגבל של דפים ולשלוט בהם דרך פרופיל אישי אחד.

בניית עמוד פייסבוק מתקדם

מרבית דפי הפייסבוק שנבנים באמצעות האשף הרגיל של פייסבוק, מציגים קיר דומה למדי לקיר של הפרופיל האישי ומסתפקים בהפצת עדכונים לאוהדים ומענה לשאלותיהם. מנגד, דפי פייסבוק מתקדמים הנבנים בחברות מקצועיות כמו שו.ל.א אינטראקטיב יכולים לכלול גם תוספות מהפכניות כמו עמודי נחיתה פרסומיים בשער העמוד, אפליקציות מיוחדות כדוגמת חידונים ופורומים, עדכונים אוטומטים מתוך אתר האינטרנט , עיצובים משופרים וכלים רבים נוספים. כל הדפים נבנים בעזרת שפת התכנות המיוחדת של פייסבוק, ולכן הם מוצגים היטב ללא קשר למחשב או הדפדפן בו עושה הגולש שימוש.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

כמה מילים על אבישי וחברת V-HOST
לאחר כמה פרויקטים משותפים אני יכול להגיד בביטחון רב שעשיתי בחירה מצויינת,
אם זה בגלל המקצועיות ברמה גבוהה מאוד, מהירות ביצוע ותגובה מידיים
או השירות המדהים והיחס אישי, מעל לכל ציפיותיי ובוודאי הרבה מעבר למה ששילמתי בעבורו.
כבר המלצתי בחום למכריי וללקוחותיי להשתמש בשירותיו של אבישי וכולם חזרו להודות לי.
אז נשאר לי להמליץ גם לך :)

ניר בר אב, מנכ"ל אולפני ארט וסמנכ"ל שיווק אלמוג יזמות והפקות

שו.ל.א אינטראקטיב ©