בניית אתר

בניית אתר אישי או אתר לעסק הוא אחד הצעדים החשובים ביותר, אם לא החשוב מכולם, לשיווק וקידום נכון שלך או של העסק שלך ברשת.
אנחנו בשו.ל.א אינטראקטיב מאמינים כי רק באמצעות יחס אישי ותכנון קפדני אפשר להגיע לתוצאות הרצויות ולאתר האינטרנט המושלם בעבורך, ורשימת לקוחותינו הותיקים והנאמנים היא העדות הטובה ביותר לכך.

בפגישת הייעוץ הראשונה, נבין ביחד איתך מהי המטרה הראשית לשמה נועד האתר ומהי הדרך הטובה ביותר ליישם אותה בפועל. אתרים מסוימים הם אתרי תדמית בלבד, בעוד אתרים אחרים, מאפשרים ללקוחות וספקים לצפות במידע אישי או להזמין מוצרים. ישנם כמובן גם אתרים אישיים יותר כגון בלוגים או אתרים המיועדים לתחביב מסוים כדוגמת צילום או פיסול. לא ניתן להתחיל בבניית אתר נכונה ללא הגדרת מטרה ברורה, ולפיכך מדובר בשלב ראשוני והכרחי.

בהמשך, הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לך בבחירת העיצוב, התפריטים והאלמנטים השונים שירכיבו את האתר ויהפכו אותו ידידותי למשתמש. נוכל להציע לך מספר תבניות או אפליקציות מקובלות וקלות לשימוש עם התאמה אישית, אך הבחירה הסופית היא כמובן בידך, ובידך בלבד.

לאחר הפגישות המקדימות הללו, אנחנו מתחילים באפיון ועיצוב האתר בפועל בהתאם לדגשים הספציפיים שהועלו בפגישה עמך. אנו נמשיך לעדכן אותך לאורך התהליך כולו ובהתאם ללוח הזמנים שנקבע, עד שיתקבל האתר אשר עונה על כל הצרכים הנדרשים בצורה הטובה ביותר.

לאחר שהאתר עולה לאוויר, תוכל לנהל אותו בקלות באמצעות מערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול התוכן היא מערכת המאפשרת לערוך דפים קיימים, למחוק דפים ישנים ולהוסיף חדשים, כך שאין צורך לפנות למקודד בכל פעם שרוצים לעדכן או לבצע שינויים באתר. את תפעול המערכת עצמה וההתנהלות בה ניתן ללמוד תוך זמן קצר, והיא כמובן תומכת תמיכה מלאה בשפה העברית ומותאמת לקידום אתרים.

על מנת להתרשם מהאתרים שכבר הקמנו, ניתן להתבונן בגלריית האתרים המורכבת מאתרים אמיתיים אשר נבנו עבור לקוחותינו המרוצים, וכמובן שנשמח לצרף גם אותך למעגל הולך וגדל זה.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

לכבוד שו.ל.א אינטראקטיב

הנדון: מכתב תודה לאבישי

אבישי, רצינו לומר לך תודה על האתר המדהים שבנית עבורנו ועל התמיכה שהענקת לנו לאורך כל הדרך!
עבדנו לפני כן עם מספר בוני אתרים שלא היינו מרוצים מעבודתם ומאז שבנית לנו את האתר מחדש,
אנחנו מקבלים  הרבה יותר פניות.
תודה לך על הסבלנות אין קץ, על האכפתיות, על המסירות וכמובן על המקצועיות הרבה שהפגנתה לאורך כל הדרך.

אין ספק שאמליץ בחום לכל אחד שירצה לבנות אתר, לפנות אך ורק אליך!

תודה רבה,

גדי - גבינות מהלב

שו.ל.א אינטראקטיב ©