בניית אתרים במיקור חוץ

בניית אתרים במיקור חוץ, היא פעולה בה מעבירים את רוב העבודה לגורמים חיצונים, והם אחראים לא רק על בניית האתר עצמו, אלא גם על תחזוקה שוטפת ועדכונו בתכנים חדשים.

בניית אתר במיקור חוץ היא פתרון נוח במיוחד לחברות וארגונים שלא יכולים או לא מעוניינים לפתוח מחלקה אינטרנט פנימית, פעולה שבדרך כלל דורשת גיוס של כוח אדם נוסף לחברה ותקופת הכשרה ארוכה. כאשר מעבירים את העבודה לגורם חיצוני, חוסכים זמן יקר ועובדים מול גורם אחד מרכזי שמרכז את כל פעילות האתר במקום אחד.

דוגמאות לפעולות אשר יכולות להתבצע במיקור חוץ ואותן אנחנו מציעים ללקוחות שו.ל.א אינטראקטיב :

בניית אתר מאפס – בניית אתר אינטרנט עבור חברה או מותג החל משלב הסקיצה הראשונית ועד להעלאת האתר המלא לאוויר, תוך כדי בניית מסמך אפיון מפורט הנועד לענות על כל דרישות הלקוח.

תחזוקת אתר – גם לאחר שהאתר כבר בנוי ועלה לאוויר, אפשר לתחזק אותו באמצעות מיקור חוץ. חברת המיקור דואגת שהאתר יהיה זמין כל הזמן, שהוא לא יעבור את קיבולת האחסון ותעבורה המרבית שלו, ושלכל משתמש באתר יהיו הרשאות מתאימות.

עדכון תכנים - מעבר לתחזוקה פנימית של האתר, חברת המיקור יכולה לעדכן את האתר בתכנים חדשים שנכתבים על ידי צוות כותבים, או מועברים אליה בקבצי וורד מהחברה עצמה. עדכון תכנים שוטף חשוב מאוד למנועי חיפוש ועל מנת לשמור על הרלוונטיות של האתר.

ניהול דפי מותגים בפייסבוק – דפים עסקיים בפייסבוק הפכו בעצם לאתר האינטרנט השני של כל חברה או מותג, וניהול הדפים בצורה חכמה מחזק את האינטראקציה והקשר עם הלקוחות המבקרים בפייסבוק על בסיס יום יומי ונחשפים למידע עסקי ושיווקי רב.

לסיכום:

אמנם ניתן לעבוד עם כמה חברות מיקור במקביל, אבל אנחנו בשו.ל.א אינטראקטיב ממליצים ללקוחותינו לרכז את כל פעילות מיקור החוץ אצלנו, וזאת על מנת שלא ייאלצו לבצע תיאום בין כמה חברות שעלולות להיות מתחרות טבעיות אחת של השנייה. לדעתנו מדובר בפתרון הנוח, הזול והמשתלם ביותר לטווח הארוך, ועל כך יוכלו להעיד לקוחותינו המרוצים.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

לכבוד שו.ל.א אינטראקטיב

הנדון: מכתב תודה לאבישי

אבישי, רצינו לומר לך תודה על האתר המדהים שבנית עבורנו ועל התמיכה שהענקת לנו לאורך כל הדרך!
עבדנו לפני כן עם מספר בוני אתרים שלא היינו מרוצים מעבודתם ומאז שבנית לנו את האתר מחדש,
אנחנו מקבלים  הרבה יותר פניות.
תודה לך על הסבלנות אין קץ, על האכפתיות, על המסירות וכמובן על המקצועיות הרבה שהפגנתה לאורך כל הדרך.

אין ספק שאמליץ בחום לכל אחד שירצה לבנות אתר, לפנות אך ורק אליך!

תודה רבה,

גדי - גבינות מהלב

שו.ל.א אינטראקטיב ©