אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא שרות או מוצר נוסף במכלול הגדול יותר של הקמת אתרים ברשת, וגם אותו תוכלו לרכוש מאיתנו. אחסון האתר משפיע על פרמטרים כמו הזמן הממוצע שלוקח לו להופיע בשלמותו במחשב של הגולש, זמינותו (בדרך כלל רצוי שהאתר יהיה זמין לא פחות מ - 99.9% אחוז מהזמן) ואפילו מאזן הרווחים של חברות מסוימות שעלויות האחסון שלהן הן גבוהות מאוד מטבען (לדוגמה, אתרי וידאו). כמו כן, יש סברה שאחסון אתרים באותה המדינה בה נמצא רוב קהל היעד של האתר, חשוב גם למנועי החיפוש.

מושגים בסיסים הקשורים לאחסון אתרים ומשמעותם

ישנם כמה מושגים בסיסים שחשוב להכיר בכל מה שנוגע לאחסון אתרים והחלטנו להציג אותם בפניכם :

  • נפח אחסון – כמה מגה בייטים או ג'יגה בייטים זמינים לאתר.

  • תעבורה – כמה מידע יכול להעביר האתר למחשבו של הגולש בחודש . בדרך כלל מדובר בכמה סדרי גודל מעל נפח האחסון.

  • מערכת ניהול – הכוונה לא למערכת ניהול תוכן, אלא למערכת דרכה משנים הגדרות מסוימות בחבילת האחסון כמו למשל פתיחת תיבת דואר נוספת או הקמת כתובות משנה (סאב דומיינים). מערכת הניהול אחראית גם לגיבוי של האתר ומערכת ניהול טובה (כמו שאנו מציעים) יכולה לספק גיבוי מהיר במקרה הצורך.

איזו חבילת אחסון לבחור?

כאשר בוחרים בין חבילות אחסון שונות לאתר , יש להתחשב בעיקר בפרמטרים אשר ציינו בחלק הקודם. אתר קטן בדרך כלל יסתפק בנפח אחסון ותעבורה קטנים , בעוד אתר גדול יזדקק לנפחים גדולים יותר. במקרים מסוימים, כמו במקרה של אתרים העושים שימוש בדפים דינאמיים , יש כמה פרמטרים נוספים שחשוב לשים לב אליהם, כמו למשל מספר מסדי הנתונים הזמינים לרשות האתר.

שו.ל.א אינטראקטיב מציעה מספר של חבילות אחסון שונות לפי גודל האתר שלכם ואנחנו מזמינים אתכם להתייעץ עימנו על מנת למצוא את החבילה המתאימה ביותר עבור האתר שלכם. כמו כן, חשוב לזכור שתשלום לשנה מראש הוא בדרך כלל משתלם יותר מאשר תשלום מדי חודש ובכל מקרה, מגן עליכם מפני שינוי עתידי בתעריפים.

 

בקשה להצעת מחיר

תודה על פנייתך, נחזור אליך בהקדם האפשרי.


לקוחות מדברים

כמה מילים על אבישי וחברת V-HOST
לאחר כמה פרויקטים משותפים אני יכול להגיד בביטחון רב שעשיתי בחירה מצויינת,
אם זה בגלל המקצועיות ברמה גבוהה מאוד, מהירות ביצוע ותגובה מידיים
או השירות המדהים והיחס אישי, מעל לכל ציפיותיי ובוודאי הרבה מעבר למה ששילמתי בעבורו.
כבר המלצתי בחום למכריי וללקוחותיי להשתמש בשירותיו של אבישי וכולם חזרו להודות לי.
אז נשאר לי להמליץ גם לך :)

ניר בר אב, מנכ"ל אולפני ארט וסמנכ"ל שיווק אלמוג יזמות והפקות

שו.ל.א אינטראקטיב ©